Aktualności

European Riichi Championships 2016 odbędą się w Wielkiej Brytanii w dniach 7-9 października. Polska, jako drugi kraj w rankingu EMA, ma obecnie zapewnione 8 miejsc na 120. Ostateczny rozkład graczy podawany jest na 3-6 miesięcy przed wydarzeniem. W tym wypadku będzie to 01.03.2016. Reprezentantów wyselekcjonujemy według poniższych sposobów: 

 

 

 

Polska Liga Mahjonga z dumą ogłasza, że objęła patronatem grę Pojedynek Ninja wydawnictwa Portal Games – jednego z największych polskich wydawców gier planszowych – która w czerwcu trafiła do sprzedaży w całej Polsce. 

Oto historia konfliktu, w którym stawką było przetrwanie całych wiosek i wszystkich ich mieszkańców. Stuletnie przymierze pokojowe właśnie dobiegło końca i wodzowie dwóch nienawidzących się na zabój klanów zebrali swoich najlepszych i najbardziej śmiercionośnych wojowników. Każda grupa za cel obrała sobie zrównanie z ziemią wioski przeciwnika. Zwyciężą ci, którzy wykażą się większym sprytem i szybkością.

Pojedynek Ninja to szybka (czas rozgrywki ok. 20 minut), taktyczna gra karciana dla 2 graczy. Każdy gracz kontroluje taką samą grupę 10 wojowników ninja, którzy starają się przedrzeć do wioski przeciwnika.